HERBPRESSO - Čerstvá káva s ajurvédskymi bylinami

Využite naplno dary matky prírody, v každom dúšku kávy obohatenej o tie najúžasnejšie bylinky z ajurvédskej medicíny: Ashwaghandha (indický ženšen), Triphala, Gugullipid. Káva má zemitú bylinkovú chuť s bohatou cremou bez kyslosti.

 

 

 

 

Mletie
Gramáž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€16,50 €16,50 €39,40 €39,40 €59,10 €59,10 €9,90 €9,90 od €9,90
Káva s ajurvédskymi bylinami
Novinka

Skúste si predstaviť svoju dennú dávku skvelej kávičky, obohatenej o obrovské množstvo telu prospešných látok... Urobíte niečo pre telo aj pre ducha zároveň :)

Ako je známe vo viac než 100 štúdiách, Aswaghandha pomáha k správnej funkcii štítnej žľazy, má dobrý vplyv na organizmus ako prevencia proti nádorovým ochoreniam. To ale zďaleka nie je všetko!  Zlepšuje nám výkon a vytrvalosť a predchádza adrenálnemu vyčerpaniu (preťaženiu nadobličiek), preto je vhodná aj pre vrcholových športovcov, manažérov a ľudí ktorý pracujú v oblastiach s vysokou mierou stresu.

Triphalla je skvelý pomocník pri vylučovacích problémoch, prečisťuje organizmus a tiež významne podporuje imunitu, keďže obsahuje 30x vitamínu C ako pomaranče.

Gugullipid (extrakt získaný zo živice stromu Gum guggul ) je skvelý na podporu chudnutia lebo zbavuje telo cholesterolu, hlavne pečeň a tým predchádza arteoskleróze.

 

                              

 

 

 

 

 

Späť do obchodu