SEXPRESSO - Čerstvo pražená káva so škoricou a kurkumou

Vášeň je korením života. Škorica je korenie a káva je vášeň. Obohaťte si spoločné chvíle vo dvojici, nielen skvelou, kávou ale využite aj jej afrodiziakálne účinky naplno.  

 

 

 

 

Mletie
Gramáž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€16,50 €16,50 €39,40 €39,40 €59,10 €59,10 €9,90 €9,90 od €9,90
SEXPRESSO - Čerstvo pražená káva so škoricou a kurkumou
Novinka

Mozog rozhoduje o tom, aké chemické látky sa uvoľňujú do krvi a aké látky budú riadiť osud buniek v tele. ❤️‍

Afrodiziakálne stimulanty môžu pomôcť prebudiť vášeň a túžbu, posilniť intímny zážitok a dobre okoreniť milostný vzťah. Nie náhodou slovo Afrodiziakum vzniklo odvodením od mena gréckej bohyne lásky, plodnosti a krásy – Afrodity. Prírodné afrodiziaká škoricu, kurkumu či ruže používali už dávno počas sexuálnych rituálov.


Škoricu s obľubou vo svojej kuchyni využíva takmer každý. Škorica disponuje mnohými benefitmi pre Vaše zdravie - od podpory chudnutia, stimulácie imunitného systému, zmierňovania kašľa, podpory trávenia, účinkov proti parazitom, vírusom, zápalom a mnohé ďalšie. Starovekí Číňania škoricou liečili mnohé ochorenia, no my ju spomíname pre jej schopnosti stimulovať sexuálne prejavy, vášeň a túžbu. Pri jej použití buďte však opatrní, v prípade inhalovania vo väčšej intenzite môže podráždiť sliznicu nosa a úst.

Káva obsahuje škoricu,kurkumu a tribullus.

 

                              

 

 

 

 

 

Späť do obchodu